Live Scores

23 Ιουλίου 2012

Φαβορί; Ευχαριστώ, δεν θα πάρω!

Γεια σας φίλοι μου!

Η Μποταφόγκος στάθηκε άτυχη. Σε ένα ισορροπημένο πρώτο ημίχρονο με ισάριθμες φάσεις δίκαιο το 0-0. Στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου όμως ο Μαρσέλο Μορένο έβαλε ένα δύσκολο γκολ μετά από ψιλοκρεμαστή πάσα. Έπειτα η Μποταφόγκο έπαιζε μονότερμα την φιλοξενούμενη με πολλές ευκαιρίες για γκολ, μεταξύ των οποίων ένα δοκάρι και, πιο μετά, την σωτήρια επέμβαση αμυντικού πάνω στην γραμμή του τέρματος. Ο άσσος πήγε περίπατο.

Γεια σήμερα έχουμε τα εξής.

ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ - ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ Χ2

Η Ροζεμποργκ δεν κατάφερε να κρατήσει το 2-0, και η Ορντάμπασι κατάφερε να ισοφαρίσει βάζοντας το δεύτερο γκολ στο 93'. Χρειάζεται να κρατήσει δυνάμεις για τον επαναληπτικό της Πέμπτης μέσα στο Καζακστάν. Η Λίλεστρομ φαίνεται να ανεβαίνει με 8 γκολ στα τελευταία της παιχνίδια

ΓΚΑΪΣ - ΜΑΛΜΕ

Η ΓΚΑΪΣ έχει παράδοση στην έδρα της και δεν θα αφήσει την φιλοξενούμενη να φύγει με νίκη. Αν και έχει μείνει από την Κυριακή χωρίς προπονητή, ο οποίος παραιτήθηκε, μπορεί να κρατήσει ισοπαλία. Η ΜΑΛΜΕ στα εκτός δεν είναι πείθει. Βλέπετε το μάτς με την ΕΡΕΜΠΟ, ουραγό του πρωταθλήματος.